Tělové mléko ATOPIC 200 ml
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
Andrea P.
|
22.6.2026
V půli května jsem si na webu LOBEY všimla nové řady pro atopiky. Objednala jsem si tělová mléka Atopic a už po týdnu používání mi pomohlo na 80 % od svědění a na 90 % k zesvětlení zčervenalého ekzému (použití 2x denně). A dnes, po 5 týdnech, nevidím po ekzému (použití 1x denně) ani náznak. Prostě paráda, pomoc čistě přírodní cestou s českou kosmetikou. Mléko je řídké (pozor při dávkování, budu si ho přelévat do lahvičky s pumpičkou, protože jinak plýtvám), krásně se roztírá, vůni má tedy zvláštní, ale je mi na postiženou pokožku tak moc příjemné.